O firmie

CS Moon powstało 1 lipca 2009 roku. Założone zostało przez Joannę Szeremetę, która od 2005 roku zajmuje się stylizacją paznokci.

O firmie CS Moon

Zajmujemy się świadczeniem usług w zakresie stylizacji paznokci, oraz pielęgnacji i upiększania dłoni i stóp. Od 1 lipca 2011 roku zostały wprowadzone zabiegi kosmetyczne. Jako profesjonaliści wykonujemy przedłużanie paznokci technikami żelową i akrylową. Tworzymy nowe formy paznokci, a także wykonujemy zdobienia, które są nie tylko efektowne, ale i niepowtarzalne. Każdy Klient jest naszym Specjalnym Gościem. Dlatego przygotowujemy zabiegi z niezwykłą starannością, tak aby zapewnić mu bezpieczeństwo oraz zadowolenie.

Moon to także ośrodek szkoleniowy. Instruktorka Creative Nail Academy oraz Nail Artists Academy Joanna Szeremeta gwarantuje bardzo dobre przygotowanie kursantek do wykonywania zawodu stylistki paznokci. Oferujemy pomoc tym stylistkom, które chcą podnosić swoje zawodowe kwalifikacje. Zapewniamy zdobycie ogromnej wiedzy teoretycznej i praktycznej, jak również bezpieczeństwo oraz niezapomnianą atmosferę w jakiej odbywają się szkolenia.
Oferujemy kursy techniczne z metod akrylowej i żelowej, a także kursy ze zdobienia, manicure i pedicure.

Pracujemy tylko na sprawdzonych, najlepszej jakości produktach firmy Creative Nail Design, Ekert Nails, IBD oraz Yonelle.

Centrum Moon zajmuje się również sprzedażą hurtową, oraz detaliczną profesjonalnych kosmetyków takich producentów jak: CND, IBD, Ekert Nails.

Wykwalifikowany i doświadczony personel, sprzęt najwyższej jakości, oraz zróżnicowana gama produktów spełni Państwa oczekiwania.

 

ZAPRASZAMY!

Panorama naszego salonu. Kliknij na panoramie myszką i przesuwaj w dowolnym kierunku.

Współpracujemy z: